Tescoma VITAMINO Elektrický Mlynček Na Soľ

Tescoma VITAMINO elektrický mlynček na soľ

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Mlynčeky, soľničky a koreničky
Dodavateľ:Tescoma
Cena:26.90 €
Cena bez DPH:22.42 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma VITAMINO elektrický mlynček na soľ 4,5 (90%) 27 x hodnotené

Tescoma Vitamino elektrický mlynček na soľ. Vynikajúci pre dochucovanie pokrmov čerstvo mletou soľou alebo čerstvo mletým čiernym korením, drveným chili, sušeným tymianom a rozmarínom apod. Mlynček začne mlieť automaticky pri otočení hore dnom a vypne pri otočení späť. Vybavené prvotriednym keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia a výkonným motorom. Vyrobené z odolného plastu, poháňané 6 tužkovými batériami AAA 1,5 V (nie sú súčasťou balenia). 3 roky záruka.


 • Kela Solnička a pepřenka Maila
  Kela Solnička a pepřenka Maila

  Keramická soľnička a korenička s vrúbkovaným vzorom zo série Maila nesmie chýbať pri žiadnom stolovaní. Ich minimalistický vzhľad bude..

  10.99 €
 • Orion Dochucovacia sada Bambu
  Orion Dochucovacia sada Bambu

  Podnos s dochucovacou súpravou vám umožní mať vaše obľúbené korenie vždy po ruke pri domácom i vonkajšom stolovaní. Vďaka krásnemu..

  14.49 €
 • SM 2011 mlynčeky na soľ a korenie CATLER
  SM 2011 mlynčeky na soľ a korenie CATLER

   jednoduché ovládanie Mlynček na soľ a korenie na jednoduché ovládanie jednoduchým stlačením tlačidla. Popis produktu: keramické..

  35.99 €Doporučujeme: Mlynčeky elektrické V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň | mlynčeky, soľničky a koreničky sa nachádza tescoma vitamino elektrický mlynček na soľ!
© 2021 Kontakt