Altom 8-dielna Sada Koreničiek V Stojane, čierna

Altom 8-dielna sada koreničiek v stojane, čierna

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Pomôcky do kuchyne
Dodavateľ:Altom
Cena:14.99 €
Cena bez DPH:12.49 €
Dostupnosť:skladom
Altom 8-dielna sada koreničiek v stojane, čierna 3 (60%) 21 x hodnotené

Drevený stojan s koreničkami bude pekným doplnkom v kuchyni rustikálneho štýlu alebo na chalupe. Pri dochucovaní pokrmov tak budete mať základné korenie vždy po ruke.Sú skvelým spôsobom, ako usporiadať skladovanie korenia vo vašej kuchyni. Dózy nielen chránia pred vlhkosťou, ale tiež krásne zdobia interiér kuchyne. Polička s korením je dokonalým tipom na darček pre amatérske kulinárske umenie. Koreničky majú štítky s poľskými názvami korenia. Rozmery 1 koreničky: objem 62 ml, výška 8,5 cm.Koreničky majú veľký otvor pre väčšie korenie, sypacie sitko pre sypké drobné korenie.Zloženie sady koreniacich nádob: soľ mleté čierne korenie pálivá paprička nové korenie kari majoránka bazalka provensálské korenie


 • Kela Solnička a pepřenka Maila
  Kela Solnička a pepřenka Maila

  Keramická soľnička a korenička s vrúbkovaným vzorom zo série Maila nesmie chýbať pri žiadnom stolovaní. Ich minimalistický vzhľad bude..

  10.99 €
 • Orion Dochucovacia sada Bambu
  Orion Dochucovacia sada Bambu

  Podnos s dochucovacou súpravou vám umožní mať vaše obľúbené korenie vždy po ruke pri domácom i vonkajšom stolovaní. Vďaka krásnemu..

  14.49 €
 • TESCOMA súprava olej a ocot VITAMINO 250 ml
  TESCOMA súprava olej a ocot VITAMINO 250 ml

  Nádoby na olej a ocot sú vyrobené z prvotriedneho borosilikátového skla, ktoré je tenkostenné, úplne číre, pritom ale vysoko odolné...

  17.99 €
 • Orion 16 koreničiek so stojanom
  Orion 16 koreničiek so stojanom

  Sada koreničiek je ako praktický, tak moderný pomocník do vašej kuchyne. 16 koreničiek v drevenom otočnom stojane vašu kuchyňu zaručene..

  25.49 €
 • LAMART LT7017 SADA KOŘENEK 8KS ERBA
  LAMART LT7017 SADA KOŘENEK 8KS ERBA

  Sada koreničiek na otočnom plastovom stojane v modernom designe sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej kuchyni. Vďaka praktickému..

  16.99 €Doporučujeme: Koreničky V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň | pomôcky do kuchyne sa nachádza altom 8-dielna sada koreničiek v stojane, čierna!
© 2021 Kontakt