Zahradný Slnečník Polkruh 270x135cm

Zahradný slnečník polkruh 270x135cm

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradný nábytok
Dodavateľ:MERKURY MARKET
Cena:27.99 €
Cena bez DPH:23.33 €
Dostupnosť:skladom
Zahradný slnečník polkruh 270x135cm 4,25 (85%) 27 x hodnotené

Polkruhový dáždnik v čokoládovej alebo béžovej farbe je návrhom na zatienenie miest, ktoré majú málo priestoru. Je tvarovaná tak, aby sa zmestila na miesta, kde je stena obmedzená. Vďaka tomuto tvaru môže stáť vedľa neho, kde nikoho neruší. Poskytne optimálnu ochranu na terase a predovšetkým na balkóne. 5 kovových, rovnomerne rozložených tyčí zaisťuje stabilitu. Vďaka kľuke sa dá ľahko rozobrať a nastaviť. Veľmi elegantný kovový rám potiahnutý práškom, materiál je rýchloschnúci a neabsorbuje vodu dovnútra. Prídavné vetranie zvýši úroveň pohodlia a komfortu. Pre súpravu odporúčame pridať základňu prispôsobenú jej tvaru.Objednávaný tovar bude zaslaný v náhodnom dizajne. 


 • Podstavec pre polkruhový dáždnik
  Podstavec pre polkruhový dáždnik

  Plastový podstavec, ktorý udrží záhradný dáždnik vo vzpriamenej polohe a zabráni jeho prevráteniu pri nárazoch vetra. Súčasťou podstavca..

  17.29 €
 • Sedacia súprava Sunday so stolom
  Sedacia súprava Sunday so stolom

  Corner Sunday je ľahká forma a prezentácia implementácie. Elegance a funkčnosť sú hlavnými dôvodmi tohto nábytku. Vyrobené s najvyššou..

  549.00 €Doporučujeme: Záhradný nábytok Záhrada V tejto kategórii: záhrada | záhradný nábytok | záhradné slnečníky záhrada sa nachádza zahradný slnečník polkruh 270x135cm!
© 2021 Kontakt