Stolička Bergen Morská Farba

Stolička Bergen morská farba

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradný nábytok
Dodavateľ:MERKURY MARKET
Cena:16.99 €
Cena bez DPH:14.16 €
Dostupnosť:skladom
Stolička Bergen morská farba 2,75 (55%) 22 x hodnotené

Univerzálna stolička ako do interiéru tak aj exteriéru. Veľmi elegantná a štýlová. Ergonomický tvar umožňuje dlhé a pohodlné používanie. Maximálna napnutá tkanina v krásnej morskej farbe je veľmi pohodlná, nepotrebujete ďalšie vankúše, aby ste naplno využili túto stoličku. Materiál prepletaný a prešitý na hrubých rúrkach nie je natiahnutý ani deformovaný. Odolný rám je vyrobený z kovu a práškovo nastriekaný, vďaka čomu je povrch hladký a lesklý. Ľahko sa čistí, len utriete vlhkou handričkou. Pre stoličky odporúčame zakúpiť si stôl z rovnakej série Bergen, aby ste vytvorili jedinečný set.DOBRE VEDIEŤ:*Textylén - typ sieťovaného čalúnenia z vinylu s dizajnom pre vonkajšie použitie. Tkanina neabsorbuje vodu, je flexibilná a odolná aj pri vysokom zaťažení, dodatočne odolná voči slnečnému žiareniu. Nepridáva sa na nečistoty, prach ani plesne, rýchlo sa suší a ľahko sa čistí.


 • Stolička 7-polôh čierna
  Stolička 7-polôh čierna

  Multifunkčná stolička s dvojitým materiálom. Skladacia stolička až do 7 miest, vďaka čomu každý nájde najvhodnejšie. Nastavenie sa..

  39.99 €
 • Stolička arizona aluminium šedobiela
  Stolička arizona aluminium šedobiela

  Kreslo Arizona s hliníkovým rámom je veľmi štýlovým a elegantným nábytkom, ktorý sa ideálne hodí na modernú terasu, balkón alebo..

  32.99 €
 • Stolička taupe
  Stolička taupe

  Univerzálna vnútorná a vonkajšia stolička. Veľmi elegantná a štýlová, vkusne sa spája s väčšinou záhradných stolov. Ergonomický tvar..

  19.99 €Doporučujeme: Záhradný nábytok Záhrada V tejto kategórii: záhrada | záhradný nábytok | záhradné kreslá a stoličky | záhradné kreslá s materiálovým sedadlom záhrada | záhradný nábytok | záhradné kreslá a stoličky záhrada sa nachádza stolička bergen morská farba!
© 2021 Kontakt